Apple Türkiye mağazası açıldı

Apple uzun zamandır beklenen mağazasını 1 Kasım 2013 tarihi itibari ile internette açtı.

Apple Türkiye mağazası açıldı

Apple Türkiye mağazası açıldı

Açılan store.apple.com/tr ile birlikte Apple’ın ürünleri satışa sunulmaya başlandı. Apple sanal mağazası için özel bir uygulamada getirmiş. Siteden alışveriş yapan kişiler, Apple’ın profesyonel satış sorumlularıyla video konferans yaparak tüm sorularını yöneltebilecekler. Online mağazasından alınan ürünler memnun kalınmadığı taktirde 14 gün içerisinde koşulsuz ve ücretsiz olarak iade edilebilecek. 235 TL (KDV dahil) üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsiz olacak.

Bununla birlikte iPhone satışlarının da sanal mağaza üzerinden yapılmaya başlandı. iPhone 5s 2149 TL’den, iPhone 5c ise 1849 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. Sanal mağazadan sadece iPhone değil iPad, Mac, iPod ve çeşitli aksesuarlarda satılmaya başlandı.

Son olarak Apple açılış için yaptığı medya yazısı aşağıda:

Merhaba,
Apple olarak, Türkiye’de Apple Online Store’un bugün açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de müşteriler ilk kez doğrudan Apple’dan alışveriş yapabilecekler ve her aşamada uzmanların önerilerinden yararlanabilecekler.

Apple Online Store müşterilerine, dünyanın en ileri görüşlü akıllı telefonu iPhone 5s, bugüne kadar üretilmiş en renkli iPhone olan iPhone 5c, iPad 2 ve iPad mini, yeni Retina ekranlı MacBook Pro, tüm gün dayanan pil ömrüne sahip MacBook Air ve iPod (PRODUCT) RED gibi en yeni Apple ürünlerini sunuyor.

Apple Online Store’da iPad, iPod touch ve iPod nano’ya lazer baskıyla kişisel mesajlarınızı yazdırma ve satışa sunulan Mac’lerden herhangi birini sadece birkaç tıklamayla özel yapılandırma, çok çeşitli üçüncü taraf aksesuarlar ve özel ürünler ve Ödül Puanları ve büyük bankalarla işbirliği içinde 12 aya kadar taksit gibi bir dizi güvenli ödeme yöntemi ve banka havalesiyle nakit ödeme yapan müşteriler için indirim gibi fırsatlar ve olanaklar sunulmaktadır.

Müşterilere, kendileri için en uygun ürünleri bulmalarına yardımcı olmak için telefonla veya çevrimiçi sohbet yoluyla uzman desteği verilmekte ve müşterilerin iPad, iPhone ve Mac’lerini hemen kullanmaya başlamalarına yardımcı olmak için ücretsiz satış sonrası kişisel kurulum oturumları düzenlenmektedir.
Türkiye’deki Apple Online Store’u store.apple.com/tr adresinde hemen ziyaret edin.

Kaynak:Mynet

Share