İlk Portatif 3D yazıcı Portabee GO tanıtıldı

Dünyadaki ilk portatif 3D yazıcı olan Portabee GO’nun şimdiden ön siparişleri kabul etmeye başlaması, 3D yazıcı alanının geldiği noktayı gözler önüne serdi.

Teknoloji dünyasının geleceğinde önemli bir rol oynayacağına inanılan 3D yazıcılar son dönemde sıklıkla gündeme geldi ve giyilebilir cihazlarla birlikte son yılların en hızlı gelişen alanları arasına girmeyi başardı. 3D yazıcıların son dönemde gösterdiği bu yükselişin belki de en önemli nedeni, genel kullanıcı kitlesine hitap edebilecek küçük boyutlu ve düşük maaliyetli versiyonların üretilmeye başlanmasıydı.

portatif-3d-yazici

3D yazıcıların daha küçük boyutlu ve kullanıcılar için elverişli bir hale getirilmesi yıllarca süren bir çalışmanın sonucu olsa da, portatif bir 3D yazıcının şimdiden hazır hale getirilmesi beklenmeyen bir gelişme oldu. Üstelik dünyadaki ilk portatif 3D yazıcı henüz yeni bir firma olan Portabee tarafından geliştirildi. Portabee GO adını taşayan bu 3D yazıcı, hem küçük boyutlu olması hem de katlanarak taşınabilir hale gelmesiyle oldukça ilgi çekici bir ürün olarak değerlendiriliyor.

Yyazıcının web sitesini burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:Mynet

Paylaş