Xiaomi’nin gizli telefonu sızdırıldı!

Sızdırılan bilgiler arasında yeni akıllı telefonun Redmi ailesine dâhil olacağı konuşuluyor; ancak bunlar sadece şimdilik bir söylentiden ibaret olarak karşımıza çıkıyor.

İnternette yayınlanan fotoğrafta Xiaomi’nin akıllı telefonu şimdiki tanıtılan cihazlara göre daha farklı bir tasarıma sahip ve telefonun arkasında ise iddialara göre parmak izi tarayıcısı yer alıyor.

xiaomi-redmi

Güvenlik açısından son zamanlarda neredeyse her akıllı telefonda yer edinen parmak izi tarayıcısı yeni Xiaomi’de de yer alacak ve parmak izi tarayıcısının hemen üzerinde ise LED flaş ve geniş açılı bir kamera yer alıyor.

Kendi çapında ve rakiplerine karşı satış patlaması yapan akıllı telefonları ile ürün yelpazesini daha da genişleten Xiaomi’nin internette yer alan son amiral gemisine ait olduğu iddia edilen fotoğraf dün itibariyle yayınlandı.

Bakalım ilerleyen günlerde Xiaomi’nin adını ve özelliklerini sır gibi sakladığı akıllı telefonu hakkında yeni bilgiler yayınlanacak mı? Bekleyip göreceğiz. Lakin Xiaomi’nin yeni model amiral gemisi tüm dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

Share