AOC’den yeni monitörler

Ekran uzmanı AOC bir kez daha Almanya Hanover’deki Cebit fuarında çeşitli monitör yeniliklerini sergileyecek. 5-9 mart 2013 tarihlerinde fuar ziyaretçileri, 21:9 sinemaskop formatına sahip 73.6 cm (29″) monitörü gibi göze çarpan yepyeni ürünleri inceleme olanağı bulacaklar.

21:9 formatı: AOC

21:9 formatı: AOC

Sergideki bir başka ürün de şu: 120 Hz yenileme hızına ve ergonomik ve teknik özelliklere ev sahipliği yapan en gelişmiş 60.9 cm (24″) oyun monitörü g2460pqu. ayrıca AOC, Android hayranları için mhl bağlantısına sahip 68.6 cm (27″) ips modeli myplay gibi mevcut bestseller’ları da sunuyor. Bu model ve diğer monitörler 15. salondaki f51 standında sergilenecek.

SINEMASKOP FORMATINDAKI 29″ TASARIM MONITÖRÜ
AOC, yeni 73.6 cm (29″) modeli q2963Pm ile farklı bir tasarım sunuyor. 21:9 olan görüntü formatı da olağanüstü – Yaygın olarak kullanılan sinemaskop formatındaki filmlerin ölçeklenmemiş görüntüsü için ideal. Ayrıca ekstra geniş UWHD modeli (2560 x 1080 piksel) metin ve fotoğraf düzenlerken de fayda sunuyor: Artık masaüstünde yeterli alan var!

MÜTHIŞ HIZ, MÜTHIŞ EKIPMAN: OYUNSEVERLER IÇIN DAHA FAZLASI
120 Hz yenileme hızı, 1920 x 1080 piksel olan 60.9 cm (24″) ekran diyagonali ve sadece bir milisaniyelik nefes kesen tepki süresi – oyunseverler başka bir şey ister mi? Elbette! Şuna ne dersiniz: Çerçeveye entegre dört adet USB portu, mükemmel ergonomi ve geniş bir konektör gamı (VGA, DVI, HDMI ve DisplayPort). AOC, g2460Pqu modelinde bütün bunları bir araya getiriyor.

Daha da hızlı: oyunseverler için

120Hz

120Hz

İŞ DÜNYASI IÇIN HAZIR: ERGONOMIK IPS MODELI
AOC iş dünyası müşterilerine yönelik 58.4 cm (23″) modelini de sunuyor. Sonunda üst düzey IPS ekran teknolojisi iş sektörü için de uygun fiyatlı hale geldi. AOC, teknik özelliklerden ödün vermeden ürettiği son modelini sunuyor: tam ergonomik esnekliğin yanı sıra yükseklik ayarı, eğme, sağa sola dönme (swivel) ve 90 derece ekran döndürme (pivot) fonksiyonu entegre bir USB hub’ı da içeren harika konektivite i2360Phu modelinin iyi bir alışveriş olmasını sağlıyor. Doğal olarak, enerji verimli LED modeli EPEAT Gold ve TCO 5.0 gibi beklentisi yüksek standartların da gerekliliklerini yerine getiriyor.

AOC’nin IPS modeli

AOC’nin IPS modeli

HERKES IÇIN IPS
AOC i2369Vm ile başka bir 58.4 cm (23″) IPS modelini daha sunuyor. Harika tasarıma, geniş bir konektör yelpazesine ve birinci sınıf IPS paneline sahip bu Full HD monitör, tüketici segmentine yönelik olarak hazırlandı. MHL soketi sayesinde Android uyumlu cihazlar doğrudan monitöre bağlanabiliyor. Bu sayede Android hayranları bilgisayar kullanmadan mobil cihazlardaki içeriği büyük ekranda görüntüleyebiliyorlar.

 

MHL BAĞLANTISI: 27 INÇTE ANDROID
AOC myPlay ile 68.6 cm (27″) segmentindeki bestseller ürünlerinden birini daha sunuyor. Geniş formatlı Full HD ekran IPS paneli sayesinde müthiş bir görüntü kalitesi ve başka faydalar da sunuyor. Çıkarılabilir ayağa sahip akıllı tasarımının yanı sıra, i2757Fm aynı zamanda MHL bağlantısı da sağlıyor. Bu sayede Android hayranları MHL uyumlu modellerdeki akıllı telefon ve tablet bilgisayar içeriğini doğrudan geniş 27″ ekranda izleyebiliyorlar.

 

AOC’nin myPlay modeli

AOC’nin myPlay modeli

AOC, monitörler alanındaki tüm bu yenilikleri Hanover’deki CeBIT fuarında 15. Salondaki F51 standında sergileyecek (5-9 Mart 2013).

Share