Epson’dan “incecik” projektör

Epson’dan “incecik” projektör

Epson, dünyanın en ince 3LCD teknolojisine sahip yeni projektör serisini Türkiye’ye getirdi.

Epson, büyük ofis ve mikro işletmeler için yeni baskı ve dijital görüntüleme çözümlerini bir araya topladığı ürün serisini bugün düzenlenen basın toplantısı ile tanıttı.

yeni projektör serisi

yeni projektör serisi

Epson’un hem tasarımı hem de teknolojisi ile bir ilke imza attığı dünyanın en ince 3LCD teknolojisine sahip projektörü EB 1700 serisinin yanı sıra EB-G5600&5900 video projektör serilerinin tanıtıldığı toplantıda aynı zamanda küçük ofislerin baskı ihtiyaçlarına çözüm sunan 4’ü 1 arada Epson Stylus Office BX625FWD yazıcısının da tanıtımı yapıldı.

The Sofa Hotel’de düzenlenen basın toplantısına Epson Türkiye Genel Müdürü Sevil Kanat ve Türkiye Ofisi yöneticilerinin yanı sıra Epson Uluslararası Kanal Geliştirme Müdürü Renato Vincenti ve Video Projektör Ürün Grubu Müdürü Carla Conca katıldı. Toplantıda tanıtımı yapılan ürünler hakkında Sevil Kanat “Yeni ürünlerimiz, sürekli gelişen ve kendini yenileyen Epson teknolojileri sayesinde büyük ve küçük işletmelerin farklı ihtiyaçlarına ekonomik çözümler sunmayı hedefliyor” dedi. Renato Vincenti ise “Baskı hızı, az yer kaplaması, kablosuz çalışabilmesi ve daha da önemlisi düşük baskı ve kullanım maliyeti ile Stylus Office BX625FWD küçük işletmeler için ideal bir ürün. Yeni EB-1700 serisi video projektörlerimiz ise teknolojimizin sağladığı hafiflik ve sadece 44 mm’lik yüksekliği sayesinde son derece kolay taşınabiliyor ve pek çok farklı alanda kullanılabiliyor” dedi.

Dünyanın en ince 3LCD projektörü

İş seyahatlerinizde, ofisinizin farklı odalarında veya okullarda kolaylıkla sunum yapmanızı sağlayan 44 mm yüksekliği, 1,7 kg ağırlığı ve ultra inceliğiyle dikkat çeken EB-1750, 1770W, 1775W modellerinin oluşturduğu yeni EB-1700 serisi Epson’un en düz ve hafif projektör modelleri. Yamuk bir duvara dahi düz görüntü yansıtabilen yeni EB-1700 serisinde yer alan projektörler aynı zamanda HD görüntü kalitesine de sahip. 4 bilgisayara kadar Wi-Fi bağlantısı sağlayan yeni EB-1700 serisi data kablosuna da gerek duymuyor.

Hızlı başlatma ve anında kapanma işlevleriyle zaman tasarrufu sağlayan yeni EB-1700 serisi Epson’a özel 3’ü 1 arada USB görüntüleme birimi sayesinde, sunum yaparken hem görüntü hem de ses oynatabiliyor. Epson 3LCD teknolojisine sahip seride tek bir USB kablosuyla uzaktan kumanda kullanılabiliyor. Bu özellik aynı zamanda Mac’lerle de uyumlu. Havalandırma bölümü cihazın ön tarafında olduğundan dolayı ise fan kullanıcılar açısından herhangi bir rahatsızlık yaratmıyor.

Çift taraflı baskı ile maliyetler azalıyor

Çift taraflı çıkış alma özelliğine sahip Epson Stylus Office BX625FWD Ethernet desteğine ve Wi-Fi özelliğine sahip olup belgeleri sadece yazdırmayıp aynı zamanda kopyalıyor, tarıyor ve fakslıyor. PageManager 9 yazılımı ile taranmış belgelerinizi düzenlemenizi ve yönetmenizi sağlayan 4’ü 1 arada yazıcı BX625FWD dakikada 38 sayfaya kadar siyah, 15 sayfaya kadar ise renkli baskı alabiliyor. Lazer yazıcılara göre yüzde 50 daha düşük maliyetle çalışan BX625FWD’nin hızlı erişilebilir kumanda paneli ve yüksek kapasiteli 250 sayfalık önden yüklemeli kağıt tepsisi bulunuyor.

Share