Jbl Onbeat Xtreme İle Etkileyici Ipad Deneyimi

OnBeat Xtreme dönen docklu aparatı ve Bluetooth bağlantı özelliklerinin yanı sıra, JBL’in kullandığı yüksek performanslı hoparlörleriyle film – TV izleme, müzik dinleme, oyun oynama ve videolu görüşmelerinizde devrim yaratacak masaüstü stereo ses sistemidir. OnBeat Xtreme, iPad veya diğer Bluetoothlu cihazlardan alacağınız dinamik ve odayı dolduran sesi, JBL’in şık tasarımı ile tamamlar.

Jbl Onbeat Xtreme İle Etkileyici Ipad Deneyimi

Jbl Onbeat Xtreme İle Etkileyici Ipad Deneyimi

Fonksiyonel iPad dock özelliğinin dışında, iPad, iPad 2, iPhone, iPod Touch ve Bluetooth erişim içeriği sağlayan akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarla da uyumlu çalışır. Bluetooth kablosuz hoparlör teknoloji kullanıcıları, cihazlarını OnBeat Xtreme dockuna yerleştirmeden müzik dinleme ve video izlemenin keyfine varabilir. OnBeat Xtreme, JBL’in ödüllü sesini iPad’in net görüntüsü ile tamamlar. Apple Face Time ve Skype üzerinde yapacağınız videolu tele-konferans görüşmelerinizi OnBeat Xtreme ile daha rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Entegre hoparlör, dahili mikrofon yoluyla Bluetoothlu telefonlarla çalışır. Kullanıcılar iPad dock istasyonu ayarlarını iTunes üzerinden ücretsiz olarak OnBeat Xtreme uygulaması yoluyla kontrol edebilir. Bu uygulamayla çalma listelerini, EQ ayarlarını, alarm ve uyku zamanı ayarlarını kontrol edebilirler. Uzaktan kumandası sayesinde uzun bir mesafeden bile ses kontrolü yapıp, şarkı atlatabilir ve iphone ya da ipodunuzun navigasyonunu kontrol edebilirsiniz.
iPad dock özelliğine sahip OnBeat Xtreme, A2DP ve AVRCP Bluetooth profillerini destekler. Üstün ses akışı için Apple iOS cihazları, oyun konsolları, Sony ve Nintendo gibi Android akıllı telefonlar tarafından desteklenen yüksek kalitede AAC kod çözücüleri kullanır. iPad dock için dahili 30 pin konnektör ve diğer müzik çalarla bağlantı kurması için 3.5 mm stereo jack içerir. Akıllı telefonlar, firmware güncellemeleri ve iTunes senkronizasyonu için bir USB bağlantı noktası mevcuttur.
Tüm yeni teknolojileri bir arada JBL’in efsanevi sesi ile bulacağınız JBL OnBeat Xtreme ev ve ofis gibi her türlü mekan için ideal bir seçimdir.”
Detaylı bilgi için:www.sfrkd.com

Share