Mobee’den Yeni Bir Prestij Ürünü

MOBEE NETT TABLET 8”
Yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yaratmaya devam eden Mobee, yeni bir tablet geliştirdi: Mobee Nett Tablet 8”.

Kesintisiz ve konforlu mobil iletişim sağlayan Mobee Nett Tablet 8″ KDV dahil 399 TL’lik fiyatıyla kullanıcılara sunulacak.

Geliştirdiği ürünlerle netbook ve tablet pazarında öncü marka olan Mobee, yeni bir prestij ürünü geliştirdi. Şubat ayında kullanıcılara sunulacak olan Mobee Nett Tablet 8” flash desteği olan Android 2.2 sürümü ile internette özgürlük sunuyor.

Mobee 8 inch tablet

Mobee 8 inch tablet

Beyaz ve ince teknolojik şıklık…
Ekranın biraz daha büyüdüğü, tasarımında Mobee ürünlerinin ortak özelliği ince, sade ve şık çizgiyi koruyan Mobee Nett Tablet 8”, beyaz rengiyle dikkat çekiyor.

Cortex A8 800 MHz ARM işlemci kullanan Mobee Nett Tablet, 8 inç boyutunda ve 800×600 piksel çözünürlüğünde dokunmatik TFT ekrana sahip. 0.46 kg ağırlığındaki, Mobee Nett Tablet 8”, işletim sistemi olarak Android 2.2 sürümünü kullanıyor. Flash desteği olan Android 2.2 tablet deneyimine özgürlük katıyor. 512 MB RAM’e sahip tablet, birçok uygulama üretim aşamasında yüklenmiş olarak kullanıcıya ulaşıyor. (Adobe Reader, Astro, file manager,Ayarlar, Basketball Shot (oyun), Document to Go (Word / Excel gibi ofis programları görüntüleme ve oluşturma), Facebook, Fruit ninja (oyun), Galeri, Gmail, Google Haritalar, Hesap makinesı, HiMSN, Jewels (oyun), Kamera, Mail, Uygulama Market, Yahoo Messenger, Müzik, Penguin Skiing (oyun), Pinball (oyun), Saat, Skype, Slotaire(oyun), Sudoku (oyun), Takvim, G-talk, Talking Tom (oyun), Tarayıcı, The Weather Channel, Twitter, Video Kamera, Winamp, X construct (oyun), Youtube.) İnternet ortamında en çok rağbet gören, tablet kullanıcılarında adeta bağımlılık yaratan oyun Angry Birds de Mobee Nett Tablet 8” serisinde yüklü olarak geliyor. Ayrıca, Android 2.2 için mevcut olan 50.000’den fazla uygulamadan dilediğinizi indirebilirsiniz. Mobee Nett Tablet 8”de, çok kapsamlı multimedya deneyimi sağlayan Flash 10.1 ile desteklenen sayısız siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Mobee Nett 8” Tablet teknik özellikleriyle konforlu ve eğlenceli kullanım sağlıyor. 4 GB dahili depolama alanı bulunan cihaz, yüksek hassasiyette bir dokunmatik deneyimi yaşatıyor. 2 adet hoparlör, kulaklık girişi ve dahili mikrofon bulunan cihaz, Wi-Fi özelliği ve dahili kamerası ile mükemmel internet deneyimi yaşatıyor. 1.3 M piksel web kamera ile fotoğraf ve video çekip paylaşabilirsiniz. USB çıkışı ile önemli dosyalarınızı Mobee Nett üzerinde görüntüleyebilirsiniz.
Mobee Nett Tablet ile yolunuzu kaybetmeyin!
Ayrıca tabletin donanımında bir de GPS desteği sürprizi var. Sergilediği performansın yanı sıra GPS desteği ile de öne çıkan Mobee Nett Tablet 8”, navigasyon meraklılarının tercihi olacak. Harici olarak takabileceğiniz GPS; hedefe en kısa ve doğru yoldan ulaşmanızı sağlayacak.

4 saat konforlu kullanım…
G-sensor ile ekran otomatik olarak yön değiştiriyor, bu sayede ekranı ister yatay ister dikey halde kullanabilirsiniz. 4 saatlik batarya süresi ile mobil bilgisayar kullanımını konforlu hale getiriyor. Çeşitli oyunlar ve pratik uygulamaların dışında, MP3 dinleyip video izleyebilir, internetten gazete, e-kitap okuyabilir, resimlerinizi organize edip her an görüntüleyebilirsiniz. 8” ekranlı tablette flash desteği olunca e-posta okumak ve web tarayıcıda gezinmek çok eğlenceli.

Şubat ayında kullanıcılarla buluşacak olan Mobee Nett Tablet 8’’ KDV dahil 399 TL’lik fiyatla sunulacak.

Ayrıntılı bilgi için www.mobee.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Share