Samsung’tan müthiş bir makine daha

Samsung, sektörde çığır açacak yeni video kamerası HMX-T10’u IFA’da duyurdu.

Samsung HD kamera

Samsung HD kamera

Full HD kayıt yapabilen yeni HMX-T10, yenilikçi ve sektörde öncülük yapacak 20 derece eğik mercek içeriyor. Bu eğik mercek, pazarda mevcut olan standart video kameraların aksine kullanıcıların kollarını ve bileklerini yormuyor ve çekim deneyimlerinden maksimum düzeyde keyif almalarına olanak tanıyor.

Her yerde, her zaman taşınabilecek kadar küçük olan HMX-T10 benzersiz taşınabilirlik ve basitlik sunuyor ve kaliteden ödün vermeden hareket halindeyken video çekimi ve çekilen filmin düzenlenmesini mümkün kılıyor.

HMX-T10’in stil yansıtan dış görünümü ve ince tasarımı beğeni toplarken, kullanıma ve eğlenceye yönelik barındırdığı özellikleri de dikkat çekiyor. Bu özellikler arasında parlak, 2.7 inç boyutundaki dokunmatik LCD ekran ve aynı anda hem sabit hem de hareketli görüntüleri kaydedebilme özelliği yer alıyor.

HMX-T10 video kamera kompakt tasarımına karşın, yenilikçi, son teknoloji özellikler sunarak en yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimini mümkün kılıyor. Video kamera tüm görüntüleri kristal berraklığında çekiyor, sabit görüntüler de 4.7 megapiksel çözünürlükle çekiliyor. Ayrıca Optik Görüntü Sabitleme özelliği de çekilen görüntüde herhangi bir bulanıklığın olmamasını sağlıyor.

HMX-T10, profesyonel çekimleri mümkün kılmak için gelişmiş BSI (Arka Yüzden Aydınlatma) CMOS sensörü barındırıyor. Bu sensör geleneksel CMOS sensörlerine oranla iki kat daha fazla hassasiyet sunuyor. Bu yenilikçi özellik görüntüdeki olası bozulmaları önemli seviyede azaltıyor ve düşük aydınlatmalı ortamlarda dahi berrak, net, sabit ve hareketli görüntü kaydı sağlıyor.

Share