Sandisk 200 GB Micro SD artık daha ucuz

SanDisk 200 GB Micro SD, Amazon üzerinde indirimli fiyatıyla tüketicilerle buluşacak.
Sandisk-200gb

Geçtiğimiz günlerde micro sd depolama boyutlarıyla alakalı ilginç gelişmeler yaşandı. Bir zamanlar 64 MB ve 128 MB depolama alanları ile uğraşan teknoloji tutkunları, şimdilerde GB üzerinden ölçeklenen depolama miktarlarını konuşuyor. Hatta ondan sonraki dönemlerde geliştirilen GB kapasiteli bellekler de hayli yetersiz kalmıştı.

Özellikle depolama ürünleri alanında yaptığı başarılı çalışmalarla bilinen SanDisk yeni ürünlerinden olan 200 GB Micro SD ile tekrar gündeme oturmayı başardı. Amazon üzerinde indirime girmeye hazırlanan SanDisk 200 GB Micro SD, 80 $ fiyatıyla tüketicilerle buluşacak.

Özellikle yoğun depolama alanlarına ihtiyaç duyan kişiler için geliştirilmiş olan bu micro sd kart, oldukça yüksek veri transferi ve okuma hızıyla da göz dolduruyor. İndirime girmesiyle beraber ürünün yüksek satış oranlarına da erişeceği tahmin ediliyor.

Amazon üzerinde yapılacak olan bu hatrı sayılır indirim SanDisk 200 GB Micro SD ‘nin özellikle mobil depolama alanında çalışmalar yürüten bir çok isime de öncülük edeceği kesin. Müzik, fotoğraf, video veya dökümanlar için depolama bakımından oldukça yüksek bir depolama hacmi olan bu 200 GB’lık micro sd, bir çok işletme tarafından da ek depolama ünitesi olarak kullanılacak gibi gözüküyor.

Özellikle fotoğraf ve video depolama alanında sıklıkla problem yaşayan sektörlere ve kullanıcılara yönelik olarak tasarlanmış Sandisk 200 GB Micro SD, Amazon üzerinde uzunca bir süre indirimli olarak satılacak. Haberin duyulmasının ardından sosyal medya ve internet platformlarında oldukça yüksek bir potansiyelin ürünü beklediğini söylemek mümkün.

Share