Yeni SSD

Kingston’un yeni SSD’leri, PC’sini yükseltmekte ekonomik bir çözüm arayanları ilgilendiriyor.

Kingston Digital Inc., giriş seviyesindeki ve düşük bütçeli SSDNow V katı halli sürücüler serisinin yeni neslini duyurdu. SSDNow V200, tüketicilerin mevcut bilgisayarlarına hayat vermesine ve yatırımlarının ömrünü uzatmasına yardımcı oluyor. SSDNow V200, bilgisayarlarının performansını artırmak üzere ekonomik bir yükseltme seçeneği arayan tüketicilere değer ve performans sağlıyor.

Kingston'dan yeni nesil SSD

Kingston'dan yeni nesil SSD

SATA Rev 3.0 (6Gb/s) SSDNow V200, önceki V100 SSD’ye (şekil 1) oranla iki kat daha hızlı. Ayrıca, piyasadaki en iyi fiyat/performans oranına sahip SSD’lerden biri olarak, kendinden önceki SSDNow V100’e oranla fiyat açısından %20 daha ucuz. Daha iyi performans ve daha düşük bir fiyatla değer katan SSDNow V200, Flash tabanlı sabit disk çözümlerine ilk kez geçmeyi düşünen ve maliyet bilincine sahip tüketiciler için iyi bir seçim.

SSDNow V200, kurulumu kolaylaştırmak üzere bağımsız bir sürücü veya yükseltme kiti olarak 64GB, 128GB ve 256GB kapasitelerde mevcut. Masaüstü bundle kit SSD, klonlama yazılımı, adım adım kurulumu içeren video DVD’si, kablolar (SATA veri ve güç) ve 3.5¨ sabit disk montaj destekleri ve donanımı içeriyor. Notebook bundle ise klonlama sırasında HDD’den SSD’ye kolay işletim sistemi ve veri transferi için SSD, adım adım kurulumu içeren video DVD’si, klonlama yazılımı ve 2.5¨ harici kapak içeriyor.

Share