TTNET’ten yeni kampanya

Kullanıcılar, NETLİMİTSİZ ADSL paketine ilk 5 ay, ayda sadece 15 TL ödeyerek sahip oluyor.

TTNET, EVET platformu ile tüketicilere sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor. Düzenlenen kampanya kapsamında kullanıcılar, NETLİMİTSİZ ADSL paketine ilk 5 ay ayda sadece 15 TL ödeyerek sahip oluyor.

TTNET’in 2010 yılında “EVET, TTNET’le Her şey Mümkün” diyerek başlattığı yeni dönem, avantajlı kampanyalarla devam ediyor. Kullanıcılar, 24 ay taahhüt vererek NETLİMİTSİZ paketiyle 8 Mbps’e kadar hızlı internete ilk 5 ay, ayda 49 TL yerine sadece 15 TL ödeyerek sahip olabiliyor.

TTNET'ten yeni kampanya

İnternette avantajlı fiyatlarla müzik, film, oyun keyfini sınırsız yaşamak isteyenler için bir ilk olan bu kampanya kapsamında kullanıcılar, TTNET’in sunduğu birçok servise de ücretsiz sahip oluyor. Abonelere, ev veya işyerleri dışında güvenli ve hızlı internete erişebilecekleri oteller, havaalanları, kafeler gibi binlerce noktada geçerli yüzlerce dakikalık TTNET WiFi paketi, 6 ay boyunca yüzlerce PC oyununa erişebilecekleri TTNET Oyun Platinum üyeliği ve zengin arşivinde sınırsız müzik dinleme olanağı sağlayan TTNET Müzik paketi ücretsiz sunuluyor.

TTNET’in kampanyası kapsamında ayrıca, dileyen aboneler ayda 1 TL’ye kablolu ya da 2 TL’ye kablosuz modem sahibi olabiliyor.

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler 30 Haziran 2010 tarihine kadar 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’nden veya tüm Türkiye’deki Türk Telekom Ofisleri ve Bayilerinden, PTT’lerden ya da www.ttnet.com.tr ’den başvurularını gerçekleştirerek abone olabiliyor.

Share