Dev sinema perdesinde PES çılgınlığı

Dev sinema perdesinde PES çılgınlığı

Dev sinema perdesinde PES çılgınlığı

Cinecity Sinemaları, CocaCola ve Sony PlayStation işbirliği ile düzenlenecek olan PES 2010 turnuvasında dünyada ilk kez dev sinema perdesi kullanılacak.

Wings Cinecity Etiler’de gelişmiş surround ses sistemi ve dev sinema perdesi farkıyla PlayStation tutkunları için düzenlenecek PES 2010 turnuvası ile iki kişi Güney Afrika’da gerçekleştirilecek olan Dünya Kupası 2010’na maç bileti, konaklama ve uçak bileti kazanacak.

Lig usulüyle yapılacak turnuvada katılımcılar dev sinema perdesinde gelişmiş sorround ses sistemi farkıyla kozlarını paylaşmanın keyfini yaşayacaklar. Turnuva sonunda birinci olan takım Dünya Kupası 2010’da gerçek futbol keyfi için Güney Afrika’ya uçacak.

22 Aralık Salı akşamı başlayacak Cinecity Pes 2010 Turnuvası’nda 2 kişilik takımlar 10’ar dakikalık maçlar ile rakipleriyle karşı karşıya gelecekler. Salı akşamlarına renk katacak turnuvaya katılım ücreti kişi başı 50 TL. Son başvuru tarihi 18 Aralık Cuma. Detaylı bilgi için
http://www.cinecity.com.tr/pes2010turnuvasi/index.htm adresine veya Wings Cinecity Etiler sinema gişelerine başvurabilirsiniz.

Takımların sinema salonunda yapacakları mücadeleleri seyirci olarak da izleyebilirsiniz.

Share