GTA 5’in PC sürümü torrente düştü bile

GTA 5’in PC sürümü internete sızdı

Uzun zamandır beklenen bilgisayar oyunu GTA 5 daha resmi kanallardan satışa sunulmadan torrent kanalları aracılığıyla internete düştü bile!

Ertelendikçe ertelenen ve konsollara geldiğinden bu yana milyonlarca oyunseverin bilgisayarlara da beklediği GTA 5 14 Nisan’da satışa sunuluyor. Ancak bu tarihi beklemek istemeyen oyunseverler için korsanlar çoktan çözümü buldu.
gta-5-torrent-indir-download

Oyunları kırarak piyasaya süren Skidrow, GTA 5 PC için elini hiç olmadığı kadar hızlı tuttu ve GTA 5’i Torrent’e yüklemeye başladı. Skidrow’un sitesinde yer alan bilgiye göre GTA 5 PC şu an Torrent’e yükleniyor. GTA 5 Crack dosyası hakkında ise “Yakında” ifadesi yer alıyor. Sabahtan bu yana milyonlarca kullanıcının bu dosyayı bilgisayarına indirdiği sanılıyor.

Rockstar Games’in daha önceki açıklamalarına göre GTA 5’i PC’de korsan oynamak mümkün olmayacaktı. Bakalım oyunu indirenler kusursuz bir şekilde oyunda maceradan maceraya koşabilecek mi?

STEAM‘DE ÖN İNDİRİME DE SUNULDU

Grand Theft Auto 5’in PC sürümü bugün itibariyle Steam aracılığıyla indirilebiliyor. Ancak oyunu oynayabilmek için kullanıcıların GTA V’in resmi çıkış tarihi, yani 14 Nisan’ı beklemesi gerekiyor.

Share