Apple’ın kablosuz kulaklığı Airpods Türkiye’de!

Apple’ın uzun süredir beklenen kablosuz kulaklığı Airpods dün akşam itibariyle Türkiye dahil tüm dünyada satışa çıktı. Peki Airpods’un fiyatı ne oldu?

AirPods, özellikle uzun pil ömrüyle kablosuz dinleme deneyimi sağlıyor. Bu kablosuz kulaklık ile müzik dinleme, telefonla görüşme, TV programları ve film izleme, oyun oynama ve Siri’yi kullanmak artık mümkün.

AirPods ile, kablosuz kulaklığınızı ayarlamak ve kullanmak daha kolay. AirPods, şarj kutusunu iPhone’ların yakınındayken açtığınızda tek dokunuşla Apple Watch, iPad ve Mac’iniz de dahil olmak üzere, iCloud hesabınıza bağlı tüm aygıtlarınıza bağlanıyor. Gelişmiş sensörler AirPods’un kulağınızda olup olmadığını algılıyor ve müziği otomatik olarak oynatıp ve duraklatabiliyor. AirPods’a çift tıkladığınızda Siri etkinleşiyor.

Appleın kablosuz kulaklığı Airpods Türkiyede İşte fiyatı

Siri ile dinlemek istediğiniz parçayı seçebilir, müziği kontrol edebilir, yol tarifleri alabilir, telefon görüşmeleri yapabilir veya diğer Siri görevlerini yerine getirebilirsiniz.

Yeni ultra düşük güç tüketimli Apple W1 çipi, AirPods’un tümüyle kablosuz bir tasarımda ses ve uzun pil ömrü sunmasını sağlıyor. AirPods tek bir şarjla beş saate kadar dinleme süresi sunarken, özel tasarımlı şarj kutusu ise AirPods’u birçok kez şarj ederek toplam 24 saatten fazla dinleme süresi elde etmenizi sağlıyor.

AirPods, ABD, Almanya, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Çin, Fransa, Hindistan, Hollanda, Hong Kong, Japonya, Kanada ve Meksika dahil 100’den fazla ülke ve bölge satışa çıktı.

Ürünün Türkiye fiyatı ise 779 TL.

Share