Firefox 100 milyon’u geçti

Android cihazlar için en iyi Google Chrome alternatifi olan Firefox Browser, bugün itibariyle 100 milyon indirilme sayısını aştı.

Masaüstündeki milyonlarca kullanıcısı ile yakaladığı başarıyı mobile taşıyan Firefox, uzun zamandır Android kullanıcıları tarafından da kullanılabiliyor.

Uzun zamandır Android cihazlar için geliştirilmeye devam eden Firefox Browser, bugün itibariyle 100 milyon indirilme sayısını aştı.
firefox-for-android

Mozilla Blogu üzerinden yapılan açıklamaya göre müthiş bir kararlılık ile Android kullanıcıları tarafından her zaman 4 ve üzeri yıldız alan Firefox Browser, bugün itibariyle 100 milyon indirilme sayısını aştı.

Çeşitli özelleştirmeleri ve diğer tarayıcılardan çok daha güçlü bir yapısı olduğu belirtilen ve çevrimiçi gizlilik yapısına dikkat çekilen Firefox Browser’ın eklenti desteğinin de bu başarıda pay sahibi olduğu dile getirilmiş.

Son olarak 10 Kasım tarihinde DuckDuckGo arama motorunun da eklendiği Firefox Browser’ın gelişimi büyük bir kararlılık ile devam ediyor.

Kolay kullanımı ve kararlı yapısı ile Android cihazlar için en iyi Google Chrome alternatiflerinden olan Firefox Browser, tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor.(ntv)

Share