Huawei Ascend P7 Arsenal Edition göründü

Ascend P7 Arsenal Edition daha şimdiden Arsenal taraftarlarını heyecanlandırmaya yetti.

Huawei bu yılın başlarında ünlü İngiliz futbol takımı Arsenal ile yeni küresel ortaklığını duyurmuştu. Çinli teknoloji üreticisi Huawei, Arsenal ile ortaklık yapması sonucunda Arsenal taraftarlarına özel teklifler sunacağını açıklamıştı. İki dev arasında yapılan ortaklık anlaşmasına göre Huawei, üzerinde Arsenal logosu olan bir cihaz ortaya çıkaracaktı. Bu cihaz sonunda göründü ve Ascend P7 Arsenal Edition ortaya çıktı.

Arsenal taraftarlarına özel olarak tanıtılan amiral gemisi modeli Ascend P7 Arsenal Edition’a yakından bakacak olursak; Öncelikle cihazın arka yüzeyinde Arsenal takımının logosu bulunduğunu söyleyebiliriz. Zaten hali hazırda oldukça şık bir akıllı telefon olan Ascend P7, Arsenal logosu ile de oldukça güzel bir görünüme sahip. Öte yandan cihazın arkasında bulunan logonun renkli değil de silüet şeklinde olması da cihazın görünümüne farklı bir hava katıyor.
huawei-ascend-p7-arsenal-edition

Ascend P7 Arsenal Edition’ın dış görünümündeki farklılığın yanında cihazda yer alan Arsenal temalı menü ve arka planlarda Arsenal taraftarlarının oldukça hoşuna gidecek detaylar. Öte yandan cihazda bulunan widgetlar arasında Arsenal saati de bulunuyor.

Huawei’nin Arsenal taraftarlarına özel olarak ortaya çıkardığı model içerisinde FIFA 14 yüklü olarak geliyor. Futbol çılgını taraftarlara özel olarak ortaya çıkarılmış bir akıllı telefona FIFA’dan başka oyun koymak olmazdı zaten.

Öte yandan Huawei yetkilisi Richard Ren, önümüzdeki sezon Arsenal taraftarlarına özel birkaç süpriz daha yapabileceklerini açıkladı.
Kaynak:Mynet

Paylaş